Wycieczki Bilety lotnicze Hotele
Wyszukaj ofertę
Kraj / Region
Transport
Wylot z / wyjazd z
Rodzaj oferty
Wyjazd od
Powrót przed
Cena od ... do
wyszukiwanie zaawansowane
O nas
Witamy Państwa serdecznie na stronach
Biura Podróży Świat Urlopów!

Zapraszamy serdecznie do Świata Urlopów - na naszej stronie internetowej znajdziecie Państwo szeroki wybór ofert wyjazdowych, w zależności od własnych preferencji i wymagań: rodziny z dziećmi w hotelach z ofertą family znajdą chwile wytchnienia, a ich pociechy spędzą tam niezapomniane wakacje. Dla par i nowożeńców w hotelach z pakietem all inclusive proponujemy romantyczne i pełne uroku chwile, a dla aktywnie wypoczywających szalone noce w hotelach sieci Robinson Club i Magic Life.
Zachęcamy też do skorzystania z bogatej oferty wyjazdów na nurkowanie, rejsów jachtami żaglowymi po Morzu Śródziemnym czy też oferty tanich przelotów i zwiedzania europejskich metropolii.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów zachęcamy, aby to Państwo sami zaplanowali swój wyjazd. W tym celu na naszych stronach przygotowaliśmy specjalny formularz - "Oferta dla Ciebie" w którym mogą Państwo składać zamówienia na swój wymarzony urlop.
Codziennie w naszym biurze czekają na Państwa nowe propozycje wyjazdów "last minute" i gorące oferty promocyjne. Zachęcamy również do rejestracji w naszej bazie mailingowej - najświeższe oferty "last minute" będą trafiać bezpośrednio na Państwa skrzynkę mailową.

W naszej ofercie znajdują się imprezy organizowane przez starannie wyselekcjonowanych przez nas, wyłącznie najlepszych touroperatorów działających na polskim rynku turystycznym - dysponujemy bogatą bazą ofert katalogowych ponad 30 organizatorów turystyki - zapraszamy po bezpłatne katalogi i zachęcamy do częstego korzystania z serwisu www.ŚwiatUrlopów.pl
Do Państwa dyspozycji codziennie od poniedziałku do soboty w godzinach od 10:00 do 21:00, w niedziele od 10:00 do 20:00 są nasi konsultanci służący radą oraz niezbędnymi informacjami pomocnymi przy dokonywaniu wyboru Państwa wyjazdu. 
 
Twój Świat Urlopów czeka na Ciebie - zapraszamy!
Z gorącymi pozdrowieniami
Pracownicy B.P. Świat Urlopów. 

 
DANE ADRESOWE:
Oddział Przemyśl (kontakt dla Klientów):
Biuro Podróży ŚWIAT URLOPÓW
C.H. Galeria Sanowa
ul. Brudzewskiego 1
37
-700 Przemyśl
Tel: (16) 733 13 33
Fax:(16) 733 13 33
email: przemysl@swiaturlopow.pl 

Centrala - Chorzów (kontakt dla Firm):
Świat Urlopów - Kopicera Sp.J.
ul. Słowików 35 
41-503 Chorzów
NIP: 644-31-20-930
Tel: 727 999-333
Konto: VOLKSWAGEN BANK POLSKA SA
nr: 03 2130 0004 2001 0235 9818 0001
Nasi partnerzy:
touroperatorzy
touroperatorzy
Opublikowane na stronach internetowych ŚwiatUrlopów.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Wykonanie KSI Media